| Zizititi1234 a întrebat:

Bună ziua! Am o mica problema personala si am nevoie de un sfat. Vreau sa ma deschid tare mult unei persoane în care as putea sa am încredere și în care știu ca nu o sa spună nimănui ce vreau eu sa ii zic. Măcar sa știu ca nu e parte din viata mea și ca nu ma cunoaște de aia și dacă se poate ma rog de voi sa îmi dați insta ul vostru și am sa va scriu sa vb acolo. Credeți ma pentru mine e super important. Dau funda cui ms ajuta și pot vb cu el pe insta!

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Salutare, ai nevoie de un confident, de cineva de incredere nu de un necunoscut de pe internet.
Te atentionez ca internetul este plin si de oameni rai sau cu reale probleme psihice, oameni care gratuit vor si fac rau celorlalti.
De aceea nu iti recomand sa te "deschizi" in felul acesta!

| LaviniuA a răspuns:

Poti sa scrii si aici problema. Nu te cunoaste nimeni aici.