| Florin_Catalin_Tudor_1976 a întrebat:

Am o problema cu masina de spalat Indesite WIE147. Pe afisajul electronic apare un cod de eroare F-03, de asemenea masina de spalat evacueaza si in acelasi timp incarca apa. Va rog frumos sa ma ajutati...

1 răspuns:
| geopopiku a răspuns:

Salut..nu am acest model de masina insa am avut si eu aceiasi problema, tot ceva in genu imi aparea si mie la afisaj si tot asa imi facea la incarcarea apei.Am duso la un specialist si mi-a spus ca este din cauza calculatorului ei adica s-a stricat ceva la programarea ei..in fine mi-a instalat din nou acel program si acum merge. sper ca te-am ajutat