| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua cand am emotii mi-se bate inima prea tare de ex. cand merg la spital sa imi iau batile inimi mi se bate prea tare adica in jur de 115-120batai pe minut in rest bataile sunt normale ce sa fac sa imi stapanesc emotiile sa imi ies bine batile inimi pentru ca imi trebuie sa fac un dosar si nu stiu ce sa fac, ma gandeam sa iau o pastila ceva inainte sa intru in cabinet..sau daca a mai patit cineva asa cum a reusit sa stapaneasca emotiile? multumesc frumos

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai atacuri de panica, ai nevoie de tratament medical si de un pshiolog

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu cred ca este atac de panica mi-se intampla doar cand merg la acel control in rest nu este nici o problema daca efectuez alt control nu este nimic cred ca emotiile.