| Onisim13 a întrebat:

Imi puteti spune va rog frumos cum sa invat beat box, chiar vreau si imi doresc sa invat si am vointa dar e greu pot face beaturi dar nu pot tine un ritm.Multumesc

Răspuns Câştigător
| DonAnonymius a răspuns:

Cosmin Agache te-a stârnit, este? Şi pe mine dar eu ştiu că nu pot ajunge departe aşa că am renunţat. Poate nu e cazul tău.Păi uite aici http://www.wikihow.com/Beatbox.Dar sunt foarte multe lucruri de care trebuie să ţii cont.Să înveţi în primul rând să îţi controlezi respiraţia, să înveţi să poţi să amplifici sunetele pe care le scoţi cu un "ţ" sau "pşh" etc. Oricum, ca să te distrez uite aici o chestie foarte interesantă http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT#de|de|pv%20zk%20pv%20pv%20zk%20pv%20zk%20kz%20zk%20pv%20pv%20pv%20zk%20pv%20zk%20zk%20pzk%20pzk%20pvzkpkzvpvzk%20kkkkkk%20bsch.

5 răspunsuri:
| flo97 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=qQdVHIfykTA&feature=related uite aici iti zice pe mine m-a ajutat destul de mult sper ca o sa te ajute si pe tine

| beatboxx a răspuns (pentru flo97):

Ma as vrea si eu un mic sfat sau ajutor k ma chinui deceva vreme dar parca numi iesi treaba asta cu beatboxu

| Onisim13 explică:

Anonymus ai funda esti cel mai tare ai explicat full

| BligBligBoy a răspuns:

Daca nai ureche poti sa ai voita cu caru'... uitate la multe clipuri in care explica cum sa faci... eu asa am invatat si imi iese destul de bine