| Manolo2 a întrebat:

Buna ziua!
M-am imprins cu scaunu in repartitoru de la calorifer si s-a miscat de la loc, si acum indica " C -1 ". Am sunat la administrator si i-am explicat si o zis ca vorbeste cu ei. Dar mi-e imi e frica sa nu vina sa citeasca si sa imi bage despagubiri. Pot sa mai fac si altceva?

1 răspuns:
| Petripetri a răspuns:

Stai linistit al meu a cazut pe jos gramada, i am dat noaptea un genunchi cand m-am dat jos din pat ( eu am de la ista) au venit l au pus inapoi si nu am platit nimi c. In cel mai rau caz platesti deplasarea celui care face remedierea 20 30 de lei