| anonim_4396 a întrebat:

Buna Ziua! Sunt in clasa a 9-a adica acum trec, dar nu stiu in ce clasa sunt deoarece sunt 2 clase "Stiinte ale naturii". La festivitate, fiecare diriginte isi striga elevii? sau cum se procedeaza.

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| anto22 a răspuns:

Va fi un tabel si acolo ai toti colegii clasa dirigintele etaj sala! trebuie sa fie de acum afisata... Bafta la liceu sincer abia astept sa inceapa! Funda?

4 răspunsuri:
| 이벨 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema iar parintii au spus ca trebuie sa mergem la secretariat sau daca nu, trebuie sa existe tabele lipite pe usi cu elevii

| Castorul a răspuns:

La festivitate, de obicei merge dirigintele in fata, iar directoarea citeste numele elevilor din clasa respectivului diriginte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Normal,cand vezi admiterea la liceu 2011 pe edu.ro,puteai sa vezi, daca esti la prima sau a 2 clasa.Asta nu conteaza.Si da, cand te vei afla in fata liceului, directorul /directoarea sau probabil dirigintele/diriginta isi va striga elevii pe clase si de acolo va coordoneaza ea.happy

Succes!

| RoxyAngel a răspuns:

Se vor afisa liste cu elevii din clasele a9a si evident clasele in care sunt! succes! (si eu sunt a9a big grin )