| costinyo a întrebat:

va rog sa imi spuneti si mie daca pot primi un colet din afara tarii respectiv din afara UE pe numele meu dar pe alta adresa decat cea din buletin. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| kscorpio a răspuns:

Nu prea merge. Ca la posta iti cere buletinul sa iti ridici coletul. Nu poti sa ridici un colet cu buletinul alcuiva. Si nici altcineva cu buletinul tau de pe alta adresa. Poti sa faci comanda pe numele unei persoane de la acea adresa de unde vrei sa primesti si sa o ridice cu buletinul ei altfel nu merge.

| costinyo explică (pentru kscorpio):

Mersi frumos de raspuns

1 răspuns: