| zika a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti cum pot sa dezinstalez Yahoo Messenger-ul precum si Yahoo toolbar atata vreme cat nu le am in lista de programe din Control Panel.
Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| BMTHMada a răspuns:

Buna seara.http://www.smartpctools.com/toolbar_remover/

| zika explică (pentru BMTHMada):

Multumesc frumos tuturor pentru incercarea de a ma ajuta.Am incercat solutia propusa de Lets Dolt si am reusit.Multumesc inca o data.Va pup

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Le reinstalezi inca o data, deoarece din cauza unor erori au disparut din Control pannel. La instalare s-ar putea sa te atentioneze ca exista deja. Nu conteaza, instaleaza peste. Dupa ce le-ai reinstalat o sa-ti apara iconitele in Control pannel si ai sa le poti dezinstala normal.
AI GRIJA.
1- INAINTE DE INSTALARE INCHIDE MESSENGERUL COMPLET SI YAHOO TOOLBAR ( nu stiu ce program de internet ai -explorer, firefox, opera- astea au setare in meniu prin care dezactivezi yahoo toolbar.)
2- Inainte de dezinstalare deasemeni inchizi complet atat messenger-ul cat si yahoo toolbar.

| Stefanutz_Panaete_1998_7oC4 a răspuns:

E un program uninstaller, sau ceva de genul