| bd1312001 a întrebat:

Buna ziua!

Va rog sa-mi spuneti un normativ legislativ prin care sa reiasa ce suprafata i s-ar atribui unei femei de serviciu pentru curatenie in cazul unui liceu...act normativ prin care sa se stipuleze lucruri referitoare de numarul de angajati pentru. curatenie raportat la suprafata unitatii.
Multumesc anticipat!

Lupu Sebastian

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa te ajute, m-am uitat cam care ar fi si cred ca asta e cel mai util : http://www.colegiulagricol.ro/corp/sindicat/cursuri_sinaia/s15.pdf
scrie inclusiv norma de 700 mp si etc.