| ioanabrbn a întrebat:

Buna ziua voua va merge yahoo mail daca il folositi si cum sa fac sa imi mearga si mie as dori sa imi dai un sfat si mie?

Răspuns Câştigător
| cfrtobias a răspuns:

Https://ro.yahoo.com/ merge, tie ce eroare iti da?

| ioanabrbn explică (pentru cfrtobias):

Mie imi zice sa imi trec e-mailul il trec dupa aia imi zice sa imi trec un numar de telefon pe care nu-i stiu numarul dar l-am gasit cumva si cand dau sa imi trimita codul nu primesc codul respectiv?

| cfrtobias a răspuns (pentru ioanabrbn):

Altfel de nu poti? nu ai e-mail alternativ?

| ioanabrbn explică (pentru cfrtobias):

Am dar ala era vechii si aveam mai multe mesaje pe el si nu voiam sa renut la el?

| cfrtobias a răspuns (pentru ioanabrbn):

Ziceam e-mail alternativ cum ai numar de telefon sa ai ambele

| ioanabrbn explică (pentru cfrtobias):

Mi-a cerut numarul de telefon pentru cheia aia de securitate sau ce e