| Mire2000 a întrebat:

Bunăă! Cineva care se pricepe cat de cat la mobogenie? Ajutor va rog! Deci. am conectat telefonul la PC si am asteptat sa se incarce alea. si acum mi-a aparut "insufficient Phone Storage"... de ce? Si cand vreau sa descarc o aplicatie mi-o descarca si dau acolo si astept sa se descarce si cum fac sa o pun pe telefon? Ajutor va rog, dau funda!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Cel mai probabil memoria telefonului e plina. Trebuie sa faci asa ca sa depozitezi aplicatiile pe card:
http://www.androidro.ro/......e-memorie/

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Memoorie full, clar.

| SonicAndrei a răspuns:

Poate memoria telefonului e plină.

| Deliiiia a răspuns:

Memoria interna e plina, tu trebuie sa salvezi in cardul de memorie(daca ai unul). Succes!