| anonim_4396 a întrebat:

BunaTpU! Am si eu o problema, daca ma puteti ajuta.Pe contul de facebook in apare sub *Edit Profile*(partea stanga sus),tot felul de chestii: news feed,messages,events etc, iar in partea dreapta sus in apare "People You May Know"si o lunga lista cu persoane.Intrebarea este...cum fac sa dispara toate chestile alea? si din stanga si din dreapta

Răspuns Câştigător
| iamSeBy a răspuns:

Nu ai cum, alea sun chestii puse de facebook in scriptul paginii, iti apar mereu.

1 răspuns:
| Ariel0211 a răspuns:

Toata lumea are sub Edit Profile lucrurile alea