| alexandra12345678 a întrebat:

Bunnaaa...Cum se instaleaza o camera web pentru. k mi-am luat aseara una mai micutsaaa si se aprinde doar un beculet pe ce sa apas si in ce "gaura" la unitate trebuieee.Primull raspuns corect... Fundaa:d:d
:d.

4 răspunsuri:
| esco a răspuns:

In "gaura " de la usb o pui...si o instalezi cu cd-ul pe care l-ai primit in pachet

| alexandra12345678 explică (pentru esco):

Paii nu am primit niciun cdhappy...A fost intr-o cutiutza si nu am gasitt nimic:d

| alexandra12345678 explică (pentru esco):

Nu am primitt cd-ul...
Multumesc pentru. rasp.

| Sebastian11x1 a răspuns (pentru alexandra12345678):

Vezi ce scrie pe ea, modelul si descarci de pe net driver pentru camera