| AllanClare a întrebat:

Bursa se acorda pe tot anul de studiu la Universitatea Bucuresti? Sau doar pe un semestru?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bursa se primeste pentru un semestru si poti primi si urmatorul semestru daca dupa primul indeplinesti conditiile de primire.
In primul an bursa de studiu se primeste doar din semestrul II.

| AllanClare explică (pentru Ioandelasal):

Eu am bursa de studiu si sunt in anul 1.

| Diavolcata a răspuns:

Pe tot anul! Salut, sper ca ti-am fost de folos, daca da, ajuta-ma si tu cu o funda

| Andreea1095 a răspuns:

Eu sunt la o facultate din Timișoara și bursa de studiu o primesc pe un semestru.