| 334499 a întrebat:

Ca sa dai examenul pentru permis de conducere ai nevoie de o programare. Aceasta are termin de expirare? Pentru ca am dat o data si am picat iar a doua oara mi-am facut doar programarea si nu am putut sa merg.

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Programarea tocmai asta implica, setarea unei date fixe pentru examen. Dupa ce a trecut acea data, programarea devine nula, prin urmare trebuie sa faci alta.

| alina_3921 a răspuns:

Eu cand am dat mi-am facut programarea in aceeasi zi! am impresia ca doar in ziua respe4ctiva e valabila programrea.