| anonim_4396 a întrebat:

Cam cât ar costa întreținerea pe lună în Bucureștie, pentru o garsonieră?

Răspuns Câştigător
| GouDidodino a răspuns:

Iarna cred ca undeva la 250-300 de lei, nu stiu exact, dar pot face o comparatie cu 2 camere unde vine in jur de 400 iarna, iar vara cand nu ai căldura de plătit undeva intre 80-130 de lei.
Dacă are centrală proprie, o sa-ti vina gazele de plata mai mult, dar în stiu cat, im functie de cat consumi

| UserRo10 a răspuns (pentru GouDidodino):

Te contrazic. Am centrala in Bucuresti si pentru 2 camere platesc 320 ron pe luna toate utilitatile. Acelasi pret, dar centrala face cu adevarat caldura fata de RADET

| GouDidodino a răspuns (pentru UserRo10):

Ma contrazici degeaba