| Cristian226 a întrebat:

Când am fost ultima data la liceu înainte de bac am completat și niște hârtii pentru șomaj. Întrebarea mea este dacă a mai făcut cineva asta adică a completat acolo și așteapta șomajul. Și trebuia sa mai merg după undeva avand în vedere ca am completat destul de multe hârtii doar pentru șomaj atunci la liceu?

1 răspuns:
| Miha879 a răspuns:

Mai trebuie sa mergi inca o data sa semnezi ca intre timp nu te-ai angajat si nici nu ai inceput o forma de invatamant.