| Psihiatra a întrebat:

Cand esti suspendat la TPU, cam cat timp stai suspendat? SAu depinde de cauza suspendarii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat vrea muschiul adminului decident; nu cred ca exista vreun raport bine stabilit intre cauza si sanctiunea de suspendare.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Suspendarea este pe o luna si reactivarea se face numai la cererea celui in cauza. Detalii poti citi la INTREBARI FRECVENTE. Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O dată ce au fost atenționați și ei au continuat să încalce abuziv politica site-ului, din punctul meu de vedere o lună de zile este puțin în comparație cu comportamentul lor pe site și în privat!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
NOname
| NOname a răspuns:

In mod normal utilizatorii se suspenda (sunt avertizati) pentru o luna de zile. Dupa care ei pot cere reactivarea contului.

Răspuns utilizator avertizat