| Cristinica80 a întrebat:

Cand intru pe facebook nu pot sa vad pozele. Peste tot unde sunt poze imi apare alb si un x in partea din stanga sus. Va rog spuneti-mi ce trebuie sa fac.Dau funda

5 răspunsuri:
| Husky2000 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acelasi lucrul de mai multe ori. Eu am inchis calculatorul si l-am lasat putin apoi l-am redeschis si nu mi-a mai aratat asa. Si daca nu merge metoda asta s-ar putea sa ai problem cu internetul.

| Cristinica80 explică (pentru Husky2000):

L-am inchis si l-am redeschis dar degeaba...e la fel.

| sofia234 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel doar ca eu vad profilul meu vad jocurile vad paginile dar nu vad ce posteaza altii ce sa fac?

| C074 a răspuns:

Poate nu iti mai mergte bine flashplayer descarca-l si reinstaleaza-l funda?

| Cristinica80 explică (pentru C074):

L-am reinstalat dar tot nu merge...Acum cand intru pe facebook imi apare pagina alba, nu pot sa vad nimic...