| Darius_Achim_1996 a întrebat:

Cand vreau sa instalez Internet Explorer 11 imi apare mesajul urmator: Instalarea nu poate continua deoarece o versiune mai recenta a software-ului Internet Explorer este instalata pe computer, dar eu am dezinstalat Explorerr-ul. Ce trebuie sa fac? Multumescwinking

4 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

De ce sa folosesti internet explorer? foloseste google chrome sau mozilla

| Darius_Achim_1996 explică (pentru Otto2014):

Cu google chrome sau mozilla nu pot sa fac chestionare pe site-ul oficial drpciv

| 110202 a răspuns:

Da mai bine foloseste google chrom ori opera ori manzila firefox pentru-ca internet explorent este vechi de asta poate sa nu mearga

| 110202 a răspuns:

Da mai bine foloseste google chrom ori opera ori manzila firefox pentru ca internet explorent este vechi de asta poate sa nu mearga