| DeeaCarmen a întrebat:

Care din voi mai are probleme cu ING in ultima vreme?
Am vazut ca pe 15 au avut probleme pe partea de home baking, iar acum imi cere cardul sa il introduc in POS la orice tranzactie si sa introduc si codul.

6 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Si mie imi face la fel de la un timp chiar saptamana asta am luat ceva de 5 lei si mi-a cerut pinul, contacteaza banca pentru remediere.

| DeeaCarmen explică (pentru aditimus):

Tu ai sunat. Eu am sunat si pentru notificarile push si mi-a zis sa golesc memoria cash din telefon.
Dar pe partea de tranzactii, nu mi-a zis nimic. Mi se pare ca au probleme si trebuie sa le remedieze. Dar trebuie sa sunam mai multi

| aditimus a răspuns (pentru DeeaCarmen):

Ok

| StrongHeart a răspuns:

Cred ca este de la ei, au problema cu serverul sau ceva de genul, si eu am avut problema, nu se incarca site-ul si la fel si la POS, nu stiu exact care e cauza.

| JicaContra a răspuns:

Nu am mai bagat cardul in POS de nu mai stiu cand, platesc, cu telefonul la o adica, iar pe homebanking intru din an in pasti
plata pe internet merge, retragerea de la bancomat merge

restul nu prea stiu, sper din tot sufletul sa nu fi cazut in extrema cealalta, adica, din cauza ca e cea mai buna (cu cele mai bune servicii) si cea mai ieftina banca din rrrominica, asa ca au prea multi clienti ca sa faca fata crying

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Zi mersi ca macar poti sa achiti ceva.Eu am card la raiffaisen si nu mergea sa platesc nici cu contact wireless nici cu pin.a trebuit sa scot in ziua respectiva bani de la bancomat...o sa-si revina.