| perenasop a întrebat:

Care program e necesar pentru a putea downloada si deschide fisiere de pe didactic.ro?

Răspuns Câştigător
| Changes a răspuns:

Păi depinde dacă e în format pdf(Adobe sau Foxit Reader), text (Microsoft Office Word) sau ppt (Microsoft Office PowerPoint). Pentru a downloada fişiere e nevoie mai întâi să-ţi faci cont, doar aşa poţi.
O seară frumoasă în continuare!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EduardVikingul a răspuns:

Fisierele downloadate de pe didactic.ro se deschid cu GTA Vice City, daca nu-l ai instalat in calculator n-o sa poti sa le deschizi.

Sursa: Ghidul de deschidere a fisierelor de pe http://3dy.ro