| crystyn3lmp3 a întrebat:

Care stie vreun link cu wallpapere cu rezolutia 1280 x 800? si sa fie cat mai colorate, cat mai vii (funda!)

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Daca vrei sa ai un comp care se misca ca o cizma foloseste aceste optiuni la greu.Din contra daca vrei sa zboare la jocuri (daca folosesti bineinteles) Nu puine nimic pe desktop, alege ca fundal un negru si iconurile vor fi deosebite si nici nu supara ochiul.Succes

| crystyn3lmp3 explică (pentru traveler):

Mersi pentru sfat omule dar nu vad ce e in neregula daca pun un wallpaper (o imagine ca fundal) nu ocupa mult deloc tongue

| traveler a răspuns (pentru crystyn3lmp3):

Fii sanatos!