| Miyukii a întrebat:

Care sunt trasaturile personajelor in Povestea lui Stan Patitul de Ion Creanga, va rog mult, funda!

2 răspunsuri:
| Miyukii explică:

Te rog nu mai da astfel de raspunsuri caci probabil un om care stie raspunuri vede ca dej a mai raspuns cineva si nu-si mai da interesul. Putem vb pe privat si nu vreau ca oamenii sa-mi stie anumite date personale ca de exemplu numele.Multumesc.( asta sa clarific pentru oricine) O zi buna!

| OoOsofiaOoO a răspuns:

Buna lori sunt bia habar nu am car sunt o sa o citesc maine dar vreauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu si euuuuuuuuuuu o funditaaaaaaaaaaaaaa