| RazzyFUnik a întrebat:

Cat costa sa trimiti un fax de vreo 20 30 pg din Bucuresti in Anglia? imi puteti recomanda vreun loc de unde as putea sa trimit?

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Daca nu ai rude/prieteni pe care ii poti abuza, poti trimite fax prin Posta Romana, de la unul din sediile acesteia. Tiparesti ce vrei sa trimiti si te duci cu hartiile la Posta.
Nu stiu tarifele, n-am mai trimis de ani buni, dar te poti interesa.
Bafta

| RazzyFUnik explică (pentru CataC):

Am inteles ca ar fi 2 ron pg big grin adica 60 ron afacerea sad