| Roberto_Angelino_1995 a întrebat:

Salut vreau sa trimit si eu un pachet. Din anglia - Birmingham catre Romania bucuresti. Ce informatii im puteti da si mie...

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Contactezi o firma, dar sunt si oameni care efectueaza transport Romania-Anglia, si invers, ai grija ca pachetul sa nu contina bauturi alcolice pentru ca cei care efectueaza transportul sa nu intampine probleme la vama ( dar daca poti ascunde o sticla de tarie prin pachet, atunci este ok) si platesti transportul. Pachetul trebuie sa contina numele destinatarului, adresa si numarul de telefon al destinatarului si al tau( in caz ca exista probleme). Bafta!