| Nowingsangel a întrebat:

Cat se ia pentru instalare Windows 7 pe un laptop?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se ia cam 40-50% din baterie daca o ai plina la inceputul instalari.

| gAZAh a răspuns:

Cam 45 de minute.

| llljk a răspuns:

Bunăhappy

Te sfătuiesc să nu mergi la SERVICE PC (magazin de reparaţi) fiindă îţi vor lua ogrămadă de bani. Eu mă ocup cu aşa ceva, 10 lei costă in general şi durează 30 minute instalarea windows. Caută pe cineva dintre prieteni sau cunoscuţi ai prietenilor tăi care se ocupă cu asta şi vei ieşi in avantaj.

O seară plăcută happy

| GeogiiMwa a răspuns:

Pai daca te referi la bani in jur de 50 lei, timp cam 45 - 50 minute big grin

| goinadacian a răspuns:

La pc stiu ca costa 20-40 lei
la laptop cred ca e 20-50 lei pe acolo 50, 60

| Gaburici_Mircea-ionel_1969 a răspuns:

Ești unicat amice. Nimeni nu ia sub 30 Ron pentru o instalare.

| unemed a răspuns:

In jur de 50-100 de lei.Atat am dat eu!