| Nica_Toma_1994 a întrebat:

Am instalat windows 7 si dupa instalare imi apare doar start windows si nu pot intra pe laptop nici recuperare de sistem nimic nimic nu vrea ce pot face?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu porneste, atunci nu s-a instalat complet /corect.
Mai incearca odata instalarea, eventual pe hard disk sters (formatat, NU rapid! ) si re-partitionare din nou.
Daca nu te descurci sau tot nu merge, poti incerca cu un alt kit de instalare sau apeleaza la un specialist.

| GdX a răspuns:

Reinstaleaza-l, fiindca nu este instalat complet. Incearca o alta versiune fiindca poate fi si windows-ul de vina.

| K0sti a răspuns:

Il mai instalezi o data si cu ocazia asta mai inveti!

| gelu1970 a răspuns:

Reinstalezi windows.