| noname_1116 a întrebat:

Cate absente trebuie sa ai la o singura materie casa nu poti trece clasa?

13 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Trebuie 10. Cel putin asa e la mine si asa am auzit ca e peste tot.

cami
| cami a răspuns:

Oz are dreptate. Calculeaza si tu cu formula de 3 simpla big grin

| oz a răspuns:

Daca nu ai fost la 15% din numarul orelor...profesorul are dreptul sa te lase cu media neincheiata.

| oz a răspuns:

Da stiu la ce te referi.nu conteaza cate note ai. poti sa ai si 6 note, daca nu ai fost la 15% din ore, poate sa te lase cu media neincheiata...

| mikey a răspuns:

Buna.

pai dupa lege 10 apsente si iti scade un punct la nota de purtare. Absente? nu stiu.Depunde cat de indulgent este profesorul.

| Larette a răspuns:

@DaDy.lo_Ov3.Un.FrAyerk - nu la toata lumea, mie la 40 de absente imi scade un punct.

| shineofblood a răspuns:

Mai mult de 20% din totalul orelor.

| dadaaaaa a răspuns:

10 absentze = -1 punct la purtare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu stii ca se poate face scoala si prin corespondenta? Nu ai mai avea probleme de prezenta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu eu zic cate note trebuie sa am la engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

60 absente 1 punct scazut la purtarelaughing...asa e la mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| noname_1116 explică:

@Oz Nu ma refer la note... ca as putea sa vin numai cand ne sculta sau cand dam test laughing