| vahefvd a întrebat:

Ce calculator de gaming imi puteti recomanda? Sa aiba placa video gtx 1660 ti si amd ryzen 5 sau 7 sau Intel core i5 sa fie sub 4000lei Va rog

4 răspunsuri:
| edit28 a răspuns:

Iar?

| Ionut659 a răspuns:

Bro nu merită un calculator. Ia-ți PS 4. E mai bun sau daca vrei să aștepți iați PS 5.
Dc?:
1. Este portabil și nu dai mult pe el.
2.Nu consumă energie multă și apar primele jocuri pe el(ex: GTA 5)
3.E mai iefti.
Sper că te-am ajutat dar dacă cauți un PC sau monitor bun PS garage e cea mai bună cale.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ionut659):

Mai completează : dacă cumperi PS4, ai nevoie și de un Smart TV ca doar nu te conectezi cu el la televizor Gold Star. În plus pentru jocurile online se cere conexiune Wi-Fi și cum creezi Wi-Fi fără un PC? Mda, prin hot-spot. Nu are logica ce scrii aici, iar un PC de gaming bate la fund oricare PS.

| iwefgOficiall a răspuns (pentru Ionut659):

Daca iti cumperi ps4 mai trebuie sa cumperi si jocuri asa jocurile de pe calculator le gasesti pe internet mai bine asi ia un desktop si termina balciul!