| anonim_4396 a întrebat:

Ce distractii pot gasi in sinaia/predeal si de asemenea locuri unde se mananca bine/cofetarii etc, multumesc mult

3 răspunsuri:
| murik a răspuns:

In sinaia, depinde ce hobby-uri ai, ce activitati iti fac placere. iti recomand in fiecare dimineata, pana la ora 8 o plimbare pe drunul spre cota sau prin curtea castelului, de sus pana jos, te opresti la manastire, aprinzi o lumanare, mergi in centru faci cumparaturi pentru micul dejun: painica proaspata, croissante calde, ziare si fuguta acasa unde prepari micul dejun, apoi savurezi in curte sau pe tereasa ( daca esti cu cineva, cu atat mai bine, insa treaba asta trebuie facuta pana se trezeste-efect garantat) sear a, la fel plimbare luuuuuuuuunga, eventual prin locuri nu asa aglomerate. de mancat se mananca bine la hotel: international, montana, palace, marami, roberto; terase: bucegi (in centru) taverna sarbului, La brace(super), la marmote(cartier cumpatu). have fun!

| lily09 a răspuns:

Pai acum depinde cat esti de interesata... daca e urgent... ia o carte de tel din localitatea care te intereseaza...suni la intamplare ...si poate ai norocul ca persoana de la capatul firului sa iti dea informatiile care ti le doresti... bafta...si daca ai incercat da si mie un mesaj.sa vedem cum te-ai descurcat

| w1zz a răspuns:

Pai nu te dristezi singur dar cand esti cu prieteni iti garantez ca o sa te distrezi