| Addaa1998 a întrebat:

Ce doriti sa va aduca spiritul Craciunului,sufleteste?
Ce doriti sa va aduca mosul, ca si cadou sub brad?

9 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Liniste sufleteasca ca nu prea am avut parte de asta in ultimu timp si sub brad un Nikon 3100.

| Hevnoraak a răspuns:

Liniște sufletească.

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Realizezi ca nu exista nu?

| Hevnoraak a răspuns (pentru InsartIuzarneimHiar):

Dacă zici de liniște sufletească să ști că există, stiu cum e să o ai chiar dacă e pe o perioadă scurtă de timp.

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

O pereche de pwle.

| NoOne18 a răspuns:

Fericire, si o tableta. Funda?

| CrazzzyA a răspuns:

Fericire.
Un laptop nou sau telefonul mult visat laughing

| popmirgea1999 a răspuns:

Eu As vrea sa-mi aduca caul peste 2 ani jumate.Acela sa fie intrarea cu succes la facultatea de educatie fizica si sport :Xbig grin
Doar atat imi doresc un ultimul timp
(si sa castig un bilet pa pariuri sportive ca n-am mai luat de mult big grin, chiar maine am un bilet)Sper sa fie cu succes. Craciun si an nou fericit si sper ca si tie sa-ti aduca mosul ce-ti doresti

| Dascalu23 a răspuns:

Eu as vrea ca mosul sa-mi aduca noroc si inteligenta pentru a-mi repara media pe semestrul al 2-lea. Funda?