| adinaciosescu a întrebat:

Ce fac cu punctele cumulate pe site? le inmultesc in continuare?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Punctele sunt ca un istoric al participarii tale pe site. Le inmultesti in functie de cat de activ si de folositor esti. Cu aceste puncte castigi prieteni pentru ca punctele inseamna si multe raspunsuri folositoare. Daca dai dovada de intelepciune gasesti si prieteni care sa te admire.

6 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

De foame nu iti tin, poti sa le inmultesti cat vrei, in bani nu se transforma.Ideea este sa inmultesti raspunsurile folositoare la intrebarile utilizatorilor. Punctele vor veni de la sine happy

nony
| nony a răspuns:

@bacemi, cand ai multe puncte nu inseamna ca ai si prieteni, nimeni nu-ti bate la poarta ID-ului sa-ti ceara prietenia. Un folositor se calculeaza ( 2 puncte ). Un raspuns valoareaza 50. Daca am 1000 de intrebari, calculeaza cate folositor si inteligent iti trebuie sa ma ajungi.
Prieteni se fac prin comunicarea dintre voi, nu prin cantitatea puntelor.

| AndutzaAndu a răspuns:

Punctele alea sunt rezultatul ca ceilalti utilizatori ti-au votat raspunsurile ori cu folositor, ori cu nefolositor, ori cu amuzant, ori cu inteligent, ori cu stupid si cu cat ai mai multe puncte cu atat urci in topul utilizatorilor (rank).

| eeeeeeeeee a răspuns:

Si mie mi-a placut in clasa a 2-a!rolling on the floorda tabla inmultirii nu!

| I.Love.Football a răspuns:

Daca le pariezi la poker, se inmultesc mai repede.
@nony : Norocul nostru e ca nu se puncteaza si raspunsurile considerate amuzante, ca atunci chiar nu te mai intrecea nimeni. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da