| stely9523 a întrebat:

Ce facultate as putea sa urmez daca materiile care imi plac sunt geografia si istoria? Ceva ce se cauta

Răspuns Câştigător
| FlaviusGreen a răspuns:

Geografia Turismului, sunt aici de un semestru si e super frumos! Profesorii sunt foarte buni, au mod de predare excelent si te ajuta in caz ca ai vreo neintelegere sau whatever.

| stely9523 explică (pentru FlaviusGreen):

Tu ai dat admitere la geografie, nu? Ai intrat la taxa sau la buget?

| FlaviusGreen a răspuns (pentru stely9523):

Nu am dat admitere. A contat doar media de la bac, am intrat la buget cu media de 9, 11 si ultima medie la buget a fost 8, 89 sau ceva de genul.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mixxjim a răspuns:

Chestia e ca nu prea se cauta doemniile astea. Poate doar geografia, cu masterat pe cadastru si cartografie, cadastristii fac bani foarte buni.

| SoloPC a răspuns:

Pei ai putea sa te duci la turism!