| diana_2824 a întrebat:

Ce inseamna daca cilu mi-a venit peste 2 zile fata decat trebuia sa-mi apara?

3 răspunsuri:
| Mady2696 a răspuns:

Nu este nicio problema.Inseamna ca inca nu s-a reglat si poate o sa ti se mai intample asta.

| diana_2824 explică (pentru Mady2696):

Dar daca vine mai devreme cu vreo 7, 8 zile?

| Mady2696 a răspuns (pentru diana_2824):

Deci,daca inca nu s.a reglat, adica daca n-au trecut 2ani de cand ti-a venit prima oara, mi se pare ceva normal, insa daca au trecut, poate ca esti racita sau ceva de genul si poate ca ar trebui sa mergi la un medic. Fundita?!happy