| IIssaIssabella a întrebat:

Buna alalta ieri mi-a venit cilu iar azi mi-a venit mai putin decat ieri asta inseamna ca de acum se va termina pe luna asta?: dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

Posibil sa fii una din norocoasele care au doar 3 zile. Maine o sa mai ai un pic si atat. Nu e nici o problema, e normal.

2 răspunsuri:
| andra000 a răspuns:

Bineinteles.ciclu e mai abundent in primele tei zile, asta depinde si de durata ciclului menstrual, asta depinzand de la o femeie la alta.pe parcursul zilelor menstruatia va fi din ce in ce mai putina pana cand se va opri de tot.niciodata nu vei avea acelasi flux, din prima zi pana in ultima se opreste treptat.si e posibil ca durata sa nu fie aceeasi in fiecare luna.stai linistita. ceea ce ti se intampla e normal.

| motorics a răspuns:

Totul este relativ... daca vrei sa se termine pe 9 luni trebuie sa ramai insarcinata...