| Btth1974 a întrebat:

Ce mananca pui de soparla dau funda big grin Vreu raspunsul urgent!

Răspuns Câştigător
| paulpaul25 a răspuns:

Rame, insecte de dimensiuni mici si bucatele de carne. Daca vorba de o soparla " obisnuita ". Mananca tot ce gaseste pe jos si este usor de prins cand vine vorba de insecte. Poti sa-i dai carne de pui, piept de pui sau bucatele de ficat, doar sa nu-i dai prea mult deoarece el va manca destul de mult daca ii este foame si nu este foarte bine.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Gramatica pe paine.