| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere avei despre Jrsse McCartney va place da sau nu si faceti-mi un top cu el si cu alte vedete. ce muzicai va plac?

2 răspunsuri:
| asdgfhresry a răspuns:

Deci clar ca este dulce. Este ca o bomboana. Pai, imi place de el si de Robert Pattinson. (imi placea si de Zac Efron, dar mi-a trecut.) Ascult muzica hip-hop, rock, muzica usoara, muzica de dragoste. Toate genurile cu exceptia la manele.

| BeTy14LoVeJesse a răspuns:

Parerea meah ii ca este cel mai marfa baiat si abia ast sa ma mut in Amerika sa ma intalnesc cu el