| MrFunky2 a întrebat:

Ce parere aveti de acest pc : Carcasa low tower, placa de baza MSI H110M PRO-D,
Sursa Segotep ATX-500WH,Procesor Intel Skylake, Core i5 6500 3. 20GHz, Cooler CPU Cooler Master Hyper 212X Placa video GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB DDR5 128-bit, 4gb, 64 bits?

3 răspunsuri:
| AndySlayer5555 a răspuns:

E prebuild? Daca da, da un link cu el. Singura problema la el ar fi memoria RAM, 4 gb. Prea putina.

| MrFunky2 explică (pentru AndySlayer5555):

Nu,vreau sa inlocuiesc piesele pe care le am acum cu cele de mai sus.

| AndySlayer5555 a răspuns (pentru MrFunky2):

Ce memorie RAM intentionezi sa cumperi? Uite aici una buna:
http://www.pcgarage.ro/memorii/hyperx/fury-black-8gb-ddr4-2133mhz-cl14/
Majoritatea jocurilor nu vor cere mai mult de 8gb, deci va fi totul ok.