| WhiteTheShowZ a întrebat:

Ce Carcasa mi-ati recomanda pentru elementele:
Placa de baza GIGABYTE GA-Z170X-Gaming 3
Placa video GIGABYTE GeForce GTX 960 G1 GAMING 4GB DDR5 128-bit
Sursa Corsair RM Series RM850
Cooler CPU Noctua NH-D14
Hard disk Seagate Desktop SSHD 1TB 7200RPM 64MB SATA-III
Procesor Intel Skylake, Core i5 6500 3. 20GHz box
Memorie Corsair Vengeance LPX Black 8GB DDR4 3000MHz CL15 Dual Channel Kit
Va rog sa-mi spuneti ce tip de Carcasa imi recomandati,, si sa-mi spuneti daca toate elementele astea sunt compatibile si daca o sa am un PC bun...DAU FUNDA + VOT! Sigur.Va multumesc.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| WhiteTheShowZ explică:

Daca nu mai raspunde nimeni dupa 35 minute iti dau funda,,, dar incape tot in alea 2 carcase nu? Ma tem la placa video si la sursa.

| WhiteTheShowZ explică (pentru WhiteTheShowZ):

Bugetul pentru o carcasa il am de maxim 400 lei.

| Chriss95 a răspuns:

Tu glumesti nu? Ai un super calculator eu iti recomand urmatoarele carcase.
http://www.cel.ro/......-neagra-l/
SAU
http://www.cel.ro/carcase/carcasa-game-daemon-6004-fara-sursa-l/poze
Depinde de buget. Sa ai o zi buna! Funda?