| charlotee a întrebat:

Ce parere aveti despre adidasi veer, daca se poate de la cineva care a avut asa ceva.am auzit ca tin destul de mult un an sau 2 e adevarat sau sunt doar zvonuri.si cam cat costa?

Răspuns Câştigător
| danimotenel a răspuns:

Sunt peste tot la fel insa ca sa nu fi inselata de imitate mai bine iei dintr-un magazin unde vinde numai veer, si de asemenea uitate pe eticeta lor sa vezi daca chiar provin de la veer.

7 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Da tin cam 1 an, 2, ..depinde, fratele meu are.Sunt foarte multe modele, si mai faine si mai nu prea..de scumpi nu sunt, is in jur de 60-100 de leiwinking. Sunt chiar ok happy

| KirigayaKirito a răspuns:

Pai eu am gasit intr-un magazin pur si simplu thinking sunt si pe net.dar sunt mai scumpi, si crede-ma origal cu eticheta cu tot sunt doar maxim 100 de lei asa ca nu te lasa pacalita! Poti vb cu cei de la magazin, cand merg dupa marfa sa se uita si sa iti aduca happy

| KirigayaKirito a răspuns:

Npc >big grin

| danimotenel a răspuns:

Eu am purtat Veer toata viata, adica 14 ani, de Pasti am cumparat alti de la alta firma si i-am schimbat acum cateva zile fiindca sunt praf, inca ii mai am pe cei dinainte de Pasti si arata mai bine decat aia de la alta firma, rezistenti sunt si eu am dat 60 lei pe ei.

| danimotenel a răspuns:

Cred ca ii gasesti in magazine nu asa de populare, adica nu acolo unde vinde numai o anumita marca, nu stiu de unde, la mine se gasesc in diferite magazine, insa sunt si magazine numai cu produse veer, de asemenea le poti gasi si in bazaruri de incaltaminte.

| Nadynaa a răspuns:

Parerea mea este ca nu sunt buni, si arata foarte rau! De banii acea iti poti cumpara o pereche mult mai buna!

| Doolcyka a răspuns:

E adevarat, tin mult, sunt foarte rezistenti happy Dar pretl nu-l stiu... Sper ca te-am ajutat happy