| DraghiciStefania a întrebat:

Ce parere aveti despre colegiul national "Zinca Golescu", in ultima perioada am auzit vorbe urate despre profesori ca jignesc si multe altele. Daca stiti mai multe detalii va rog comentati. Astazi trebuie sa duc fisa de inscriere la liceu. Eu am media 9.49 iar ultima medie de anul trecut a fost 9.19. Liceul se afla in Pitesti. Funda

2 răspunsuri:
| Andreea1626 a răspuns:

Este foarte ok, il recomand, anul acesta am terminat! Profesorii sunt ok, depinde de profil, de obicei la uman sunt mai de treaba

| DraghiciStefania explică (pentru Andreea1626):

Vreau sa ma duc pe stiinte ale naturii