| Midnight13 a întrebat:

Ce parere aveti de Nokia Lumia 800? Pareri pro si contra.

9 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Eu am unul roz si e f bun. Pana acum sunt multumita. Numai ca tine bateria destul de putin. Trebuie sa il incarc aproape zilnic.

| Midnight13 explică (pentru raluk27):

De cat timp il ai?

| raluk27 a răspuns (pentru Midnight13):

De la sfarsitul lunii septembrie.

| cristiiiiiii a răspuns:

Mie imi place este un telefon extrem de bun si design foarte frumos

| MaxKiller911 a răspuns:

Eu sunt contra deoarece nu merge sa trimiti ceva prin bluetooth decat la telefoanele care au si ele tot windows

| danyshatAT a răspuns:

Sunt cu pro epntru ca este un telefon accesibil si inteligent

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

Sunt pro. Telefoanele cu windows sunt geniale. Arata si bine pe deasupra.
dar toata lumea din jurul meu (cu experienta multa cand e vorba de telefoane) imi spune:
telefon bun-Samsung galaxy (orice galaxy)
telefon sa arate bine-Nokia
Eu cred ca Nokia lumia 800 e o exceptie-bun si arata si bine laughing

| Midnight13 explică (pentru EstiApreciatDacaEstiDiferit):

Si mie imi place mult, dar am auzit ca multe persoane au avut probleme cu el si le-au returnat. :-s

| dianuuta a răspuns:

Eu sunt cu pro