| melyyy a întrebat:

Ce parere aveti despre reincarnare? credeti in asa ceva?(curiozitate) happy

6 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

E chiar interesantă.
Nu pot spune că într-adevăr cred, dar nu m-aş mira dacă ar exista laughing.

| thealchemist a răspuns:

Da

| melyyy explică:

Nu Rette, nu credhappy

| momo a răspuns:

Sunt atatea teorii pe lume ca pana la urma (depinde de principii) incepi sa crezi cate putin din fiecare. Poate chiar ne-am reincarnat... karma, chestii (nu dispun de prea multe informatii din domeniu) dar eu cred in faza cu vieti anterioare in proportie de 15% sau poate mai putin

| Silviu1989 a răspuns:

Da ce frate suntem budisti=pagani? noi nu avem asa multe religii inventate ca astia, deci nu avem de ce sa credem in astfel de aberatii venite de la straini...

| DanielleDaniaD a răspuns:

Mai... nu stiu ce sa zic
Eu sunt asa in dubiu
adica cred pe o parte sa zicem 50% dar pe de alta parte nu cred deoarece mnah trebuia sa ne aducem aminte ceva din viata anterioarawinking
Doar acele dejavu-uri ma baga putin in ceata
Impresia ca ai mai fost in acel loc sau ca ai mai facut acel lucru
Vailaughing deja imi pare straniu:-s
Deshi daca eu am mai avut o alta viata mi-ar placea sa stiu cum m-a chemat sau ce am fost
Poate am fost printzesa:Xlaughinglaughingrolling on the floor
Da de unde? as vrea eu:X
Sa zicem ca Da cred:* tu crezi?tongue