| Razvannn6 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele cu Windows Phone cele de la Nokia Lumia am vorbit cu cine si imi zicea ca nu sunt asa bune si ca androidul este mult mai bun. Eu m-am gandit sa imi iau Nokia Lumia 625, vreau un telefon care sa faca poze bune sa mearga fara sa se blocheze si mearga bine pe net si pe unele aplicatii si jocuri si sa aiba un pret accesibil.

Răspuns Câştigător
| Gimihumulukuakua a răspuns:

Am Nokia lumia 800, sunt foarte multumit de el, are tot felul de aplicatii si dracii..La fel ca pe android si pe windows phone gasesti in marketplaces tot felul de jocuri, aplicatii si etc. Sti cum e, pana nu ai nu sti cum e, doar tu vei decide daca e bun sau nu, gusturile nu se discuta!

| Razvannn6 explică (pentru Gimihumulukuakua):

Eu as vrea un telefon cu windows phone m-am saturat de Samsung cu andoidu lui as vrea un telefon care sa functioneze bine fara sa se blocheze.

| Gimihumulukuakua a răspuns (pentru Razvannn6):

Lumia 800 e prea tare, nu se blocheaza, merge frumos pe net si etc. Eu sunt ft multumit de el.wp e smecher pentru cine stie sa il foloseasca! Bafta

| axml34 a răspuns (pentru Razvannn6):

Ai dreptate i-ati un telefon cu windows phone ca este foarte bun, mai ales ca a aparut windows phone 8.1
Si eu m-am saturat de Samsung si urmeaza sa-mi iau unul cu windows de exemplu Nokia lumia 625, aceste telefoane sunt foarte bune
La Samsung camera nu face poze frumoase la intuneric, nu se vede aproape deloc, in schimb la Nokia camerele sunt foarte bune mai ales cele cu purewiew
Deci te sfatuiesc sa-ti iei un Nokia cu windows phone
Nu vei regreta...dar depinde dupa gusturile fiecaruia