| waXonwaXoff a întrebat:

Ce parere aveti despre vaccin anti porcina?

eu zic sa nu ne mai oblige astia de la stiri si din parlament, ramane la alegerea fiecaruia.

11 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

NNimeni n-a fost obligat sa se vaccineze, daca nu facea parte dintr-o structura speciala.

| costymaximus a răspuns:

Atat s-a discutat despre acest vaccin incit mi-e sila de acest subiect.Hai sa trecem la altceva!

| User a răspuns:

Nu din nou 8-)
E o mare teapa. Asta parere o am.

| VladyCristian a răspuns:

E o mare prostie. Cand iti faci vaccinul... devii automat ca si un animal pe care fac teste. Acest vaccin va avea urmari foarte grave mai tarziu. Se face prea multa reclama. In concluzie...acest vaccin e o mare excrocherie la nivel mondial. M-am saturat de acest subiect. straight face

| juniper a răspuns:

Nu il voi face decat daca Doamne Fereste iau gripa, multi oameni mor din cauza vaccinului, dar gripa asta nu e reala. Convingete singur.
http://stiri.acasa.ro/......a-victime-

| Ionutzsa a răspuns:

Nu-l fac! Mi-e frica de gripa, dar mai frica mie de vaccin! Decat sa patesc ceva de la vaccin, mai bine sa fie gripa de vina oh go on macar nu ma mai intep laughing. p. s : de vreo juma` de ora se uita mama la stiri si zicea ca un medic a murit din cauza gripei chiar si dupa ce si-a facut vaccinulwinking

| dany4 a răspuns:

Eu nu l fac, am prieteni medici care au spus ca nu il fac pentru ca nu e sigur, mai sigur este cica sa bei un pahar de apa cu lamaie in fiecare zi, sa storci lamaia in el

| karakushiu a răspuns:

Http://world-c.forumz.ro/......e-t426.htm uite e o stire pe care am pus-o pe forum ca sa o vada tota lumea:(

| ana125 a răspuns:

Eu l-am facut si sincera sa fiu nu simt nici o siferenta happyDar nu are importanta toata familia mea l-a facut happy

| Linna a răspuns:

Nu faceti aceasta prostie!
E o tampenie, multi oameni au murit si le-a gasit diverse scuzewinking

| Rocsy a răspuns:

Pai`treaba cu vaccinu asta`e.`Mori de la gripa decat daca stiu si`eu ai complicatii, alte bolii.Vaccinu asta contine numai ingrediente din astea toxice corpului`, daunatoare`, mai repede mori de la vaccin, cat despre gripa as`spune ca nu exista`winking`si-astia ii conving pe oameni sa`si faca vaccinu numai ca sa castige bani`, nu se gandesc ca vor muri multi oameni`din cauza lui`, boala e o facatura`winking