| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face cu aloe vera?
A incercat cineva...la ce-s bune?
Nu vreau link-uri ca stiu si eu sa caut.

4 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Am vazut ca sunt bune pentru. arsuri.

| alex2009 a răspuns:

Eu o foloseam mai de mult ca sa imi usuc cosurile de pe fata cred ca ma ajuta intr-un fel.

| LuS[z] a răspuns:

Din aloe vera se fabrica o gramada de medicamente pentru mai toate afectiunile.eu am luat de la Forever niste pastile care taie pofta de mancare si sunt foarte bune prntru ca stateam cam o zi intreaga nemancata si luam doar pastila
Forever e firma specializata in prelucrarea plantei aloe vera si are produse foarte bune

| julieta_love a răspuns:

Am auziT de antiperspirant aloe vera. sau pentru cosuri tot e ceva de ajutor.