| LauraWtb a întrebat:

Mi-am descarcat si eu ca omul in computer o carte si nu o pot citi nu stiu ce are, cand o deschid imi zice de un program, nu ma pricep;-s. Ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Probabil este vorba de Adobe Flash Player. Il poti descarca de aici, daca nu-l ai deja.
http://get2.adobe.com/flashplayer/

| Adeeeeeeeeex a răspuns:

Inseamna ca ai nevoie de un anumit program pentru a o putea citii happy Si acolo unde iti spune de un program acel program trebuie sa il ai in pc ca sa o poti citi happy

| LauraWtb explică (pentru Adeeeeeeeeex):

Pai si daca n-am programul ala? Nu stiu. Imi poti da mai multe detalii cum se numeste programul cu pricina?

| Adeeeeeeeeex a răspuns (pentru LauraWtb):

Pai acolo unde te duc ei... adica pc'ul iti apare un program pe care sa il downloadezi tongue

| LauraWtb explică (pentru Adeeeeeeeeex):

Ok,multumesc frumos.

| Adeeeeeeeeex a răspuns (pentru LauraWtb):

Nu ai pentru ce :3