| niku_3941 a întrebat:

Ce programe in afara de (daemon tools) mai stiiii pentru diskuriii. >plizzzzzzzzzz/////////?

5 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Imagini iso... vrei sa spui? Eu personal folosesc Free Iso Burner 1.2
N-am avut niciodata probleme cu el; am folosit cam tot ce este , si Magiciso, si nero, si power iso, etc, da nimic nu-i mai bun ca Free ISO Burner 1.2
Nu mi-a dat niciodata erori, cand am ars o imagine iso pe un cd sau dvd; e foarte foarte bun programelu; Vi-l recomand cu cea mai mare caldura! Puteti sa va bazati pe el, ca e nemaipomenit!
Ii puteti seta viteza, chace-ul, driver-ul, in cazul in care aveti mai multe, si in plus merge orice cd sau dvd, nu conteaza daca e de proasta calitate, merge sigur 100% ; incercat si testat!

| Good Cat a răspuns:

Cartiiiile de gramatiiica, liiiteratura siii toate prostiiile alea colorateee frumos!

| zerozero a răspuns:

Ultra iso, master iso

| catalinv91 a răspuns:

Power iso mai este bun

| Cotet_Vasile_1972 a răspuns:

Ce imagine instalare disc mai sunt in afara de demontuls