| niku_3941 a întrebat:

In afara (de daemon tools ). ce fel de programe de factu discuri sau obraz mai stiii?

2 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Magic iso, Power iso

| m5789932 a răspuns:

Imagini iso... vrei sa spui? Eu personal folosesc Free Iso Burner 1. 2
N-am avut niciodata probleme cu el; am folosit cam tot ce este, si Magiciso, si nero, si power iso, etc, da nimic nu-i mai bun ca Free ISO Burner 1. 2
Nu mi-a dat niciodata erori, cand am ars o imagine iso pe un cd sau dvd; e foarte foarte bun programelu; Vi-l recomand cu cea mai mare caldura! Puteti sa va bazati pe el, ca e nemaipomenit!
Ii puteti seta viteza, chace-ul, driver-ul, in cazul in care aveti mai multe, si in plus merge orice cd sau dvd, nu conteaza daca e de proasta calitate, merge sigur 100%; incercat si testat!